Візитна картка Генічеської санаторної загальноосвітньоїшколи – інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради

На Херсонщині на березі Азовського моря   серед Таврійських степів в місті Генічеську знаходиться санаторна школа-інтернат для дітей, які страждають на  неспецифічні захворювання органів дихання.

Завдяки поєднанню унікальних кліматичних умов  з кваліфікованим медичним оздоровленням в Генічеській санаторній школі-інтернаті хворі діти з різних куточків України мають змогу отримати  повноцінне навчання, набути  грунтовних знань у рамках загальноосвітньої Державної програми, забезпечити культурний рівень виховання особистості на пріоритетних принципах моралі та толерантності. Вихованці  закладу навчаються, виховуються та проходять оздоровчу реабілітацію в атмосфері взаємопорозуміння та любові, людяності та доброти.

Генічеська санаторна загальноосвітня школа–інтернат, одна з небагатьох санаторних шкіл-інтернатів України, має всі підстави пишатися своїм кваліфікованим творчим досвідченим викладацьким та медичним складом.  Безперечне комплексне оздоровлення та гарна навчальна підготовка у школі-інтернаті допомогає нашим випускникам визначити своє майбутнє, щоб посісти належне місце в суспільстві. Вона є злітною смугою для високого польоту в житті кожного вихованця. Завдяки доброзичливій атмосфері, якісному  навчанню, реабілітаціонно-корекційному  лікуванню та пріоритету інформаційних технологій нової доби  учні Генічеської санаторної школи-інтернату отримують грунтовну підготовку відповідно до поставлених вимог, окреслених навчальними програмами у сфері інформатизації освіти, починаючи з початкової школи, мають вільний доступ до мережі Інтернет.

У закладі навчально-виховний  та оздоровчий процес спрямований на індивідуальний підхід до кожного учня, уроки побудовані на використанні інтерактивного методу та експерименту. В спеціалізованих кабінетах учні мають змогу розвинути свої практичні навички.

Школа знаходиться в експериментальному режимі за програмою розвитку закладу з метою перетворення його на школу успіху. З 2005 року заклад працює в експериментальному режимі.  Орієнтація на загальнодержавні програми у супроводі постійного контролю за станом здоров’я дитини дають можливість випускникам отримати належну підготовку для вступу у вищі навчальні заклади: як українські так і іноземні. Сполучені штати Америки, Великобританія, Угорщина, Польща, Словенія, Білорусь, Молдова, Росія - це далеко не весь перелік країн, де навчаються і працюють вихованці санаторної школи-інтернату. Випускники нашої школи –люди з високим рівнем культури, інтелекту, з активною життєвою позицією. Ми плекаємо цвіт нації, еліту України.